GÜNÜN FIRSATLARI
YENİ ÜRÜNLER

Teknik Spot Satış Kurumsal

Teknik Spot Satış. Spot Satışda Ezberleri Bozuyoruz...
 

Teknik Spot Satış - www.teknikspotsatis.com Spot Elektrik Malzemeleri satışında alışagelmiş kuralları değiştirerek ezberleri bozuyor ve spot satışı daha kolay ve güvenli bir halde müşterilerimize sunuyoruz. 
Kablodan şalt malzemeye, anahtar priz ürünlerinden elektrik sayaçlarına, klasik aydınlatma ürünlerinden led aydınlatma ürünlerine ve aklınıza  gelebilecek pekçok elektrik malzemesini web sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla kolay ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.
 

İhtiyacınız olan ürünleri web sitemiz üzerinden sipariş ederek, web sitemize özel olarak sunulan fiyat avantajlarından, fırsat ürünlerinden, ücretsiz kargo seçeneklerinden, peşin fiyatına kredi kartı ile ödeme olanağı ve daha pekçok avantajdan yararlanabilirsiniz. 
 

"Spot Satışda Ezberleri Bozuyoruz" sloganıyla elektrik piyasasındaki spot fiyat avantajlarını online ve daha etkili bir şekilde müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.   

Web sitemizde pek çok avantajın yanında online alışverişin olmazsa olmazı olan Güvenlik en üst düzeyde sağlanmaktadır. 256 bit SSL - Thawte Güvenlik sertifikası ve KuveytTürk 3D Sanal Pos altyapısıyla % 100 Güvenli olarak online alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

TeknikSpotSatis.Com - Teknik Elektrik Güvencesiyle...

 
TeknikSpotSatis.com elektrik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bugüne kadar her kademede birçok markanın bayiliğini yapmış olan Teknik Elektrik iştirakidir.  

Firmamız toptan elektrik malzemeleri satışının yanında 2003 yılından bu yana "Teknik Elektrik Postası" dergisiyle sektörümüze yayıncılık hizmeti vermektedir. 

www.teknikspotsatis.com    -  www.teknikelektrik.com

 

Teknik Spot Satış

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :